32-091 Michałowice, ul. Parkurowa 3

Shape

ENG 

O nas - Klub Jazdy Konnej Szary, Konie, Rekreacja, Jazda Konna, Stajnia, Pensjonat, Kraków 

Ośrodek znajduje się w samym sercu Małopolski, w gminie Michałowice, 5 kilometrów na północ od Krakowa. Sąsiedztwo drogi krajowej E7 zapewnia dogodny dojazd ze wszystkich kierunków. Wspaniałe tereny do jazdy zawdzięczamy położeniu na terenie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego. 11 hektarów ziemi umożliwiło stworzenie stajni na najwyższym poziomie. 

Nasza stajnia to wspaniałe miejsce aby rozpocząć jeździecką przygodę, jak również rozwijać swoją pasję. 

Specjalizujemy się w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu, ale pozostajemy otwarci na inne dyscypliny jeździeckie. Propagujemy jazdę konną jako aktywną formę spędzania wolnego czasu. Baza sportowa jaką tworzymy jest miejscem treningów amatorów, młodych adeptów jeździectwa jak i jednych z najlepszych zawodników Polski.

 Jesteśmy największym i najnowocześniejszym ośrodkiem jeździeckim nie tylko w Małopolsce, ale w całej południowowschodniej Polsce. Budowę rozpoczęliśmy w 2006 roku i ciągle poszerzamy swoją ofertę, rozbudowując infrastrukturę o kolejne udogodnienia dla naszych klientów. Dotychczas do użytku oddaliśmy 2 obszerne hale i 2 parkury zewnętrzne z profesjonalnym podłożem o międzynarodowych standardach, zadaszoną karuzelę boksową z wewnętrznym lonżownikiem, dodatkowy obszerny lonżownik oraz 35 trawiastych padoków. Znakomicie wyposażone stajnie (między innymi w 4 wewnętrzne myjki z ciepłą wodą, solarium, 11 siodlarni) mogą pomieścić 108 koni. Każdy boks ma duże, uchylne okno, a 16 z nich posiada indywidualne wybiegi. Przestronna kawiarnia z widokiem na obydwie hale jest miejscem spotkań jeźdźców i ich przyjaciół. To wszystko sprawia, że komfort i wygodę jakie oferujemy, doceniają nasi klienci. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających amatorów jeździectwa jak i profesjonalnych zawodników. 

W przyszłości planujemy budowę kliniki dla koni, organizację zawodów jeździeckich oraz różnego rodzaju szkoleń i konsultacji. Pragniemy gościć elitę światowego jeździectwa

 

 

Our offer


Oferujemy profesjonalną szkółkę nauki jazdy ENG

Naszym celem jest popularyzacja jeździectwa nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale wśród ludzi w każdym wieku. Propagujemy jazdę konną jako aktywną formę spędzania wolnego czasu. Pragniemy aby nasi klienci pogłębiali swoje umiejętności jeździeckie w miłej atmosferze i towarzystwie. ENG

Room Images
Oferta Koni

Oferujemy sprzedaż koni - ENG

Stajnia, Oferta koni, Zawody ENG

tel. 000 000 000 ENG

Stajnia, Oferta koni, Zawody ENG

tel. 000 000 000 ENG

Nauka jazdy ENG

tel. 000 000 000
000 000 000
000 000 000 ENG

Nauka jazdy ENG

tel. 000 000 000
000 000 000
000 000 000 ENG

Adres ENG

Klub Jazdy Konnej Szary
32-091 Michałowice
ul. Parkurowa 3
e-mail: biuro@kjkszary.pl

Adres ENG

Klub Jazdy Konnej Szary
32-091 Michałowice
ul. Parkurowa 3
e-mail: biuro@kjkszary.pl