32-091 Michałowice, ul. Parkurowa 3

Zawody ogólnopolskie w skokach przez przeszkody oraz kwalifikacje do MPMK

Shape

Zakończyliśmy kolejne ogólnopolskie i regionalne zawody w skokach przez przeszkody w Michałowicach. Dodatkowo rozegrano również konkursy kwalifikacyjne dla Młodych Koni w kategorii koni 4, 5 i 6 letnich. Do zawodów zgłosiło się  ponad 150 jeźdźców na 200 koniach.

Zawodnicy rywalizowali w ramach 3 rund: Rundy Brązowej (120cm)Rundy Srebrnej (130cm)Rundy Złotej (140cm).

W ramach zawodów regionalnych odbyły się dodatkowo konkursy klasy  L i P.

Przez trzy dni trwania zawodów rozegranych zostało aż 25 konkursów w tym konkursy zwykłe, dwufazowe i z rozgrywką. 

Partnerem zawodów był Sobiesław Zasada Automotive, autoryzowany dealer samochodów Mercedes-Benz.

Wyniki końcowe znajdziecie TUTAJ 

 

Najlepsze pary piątkowego konkursu Małej Rundy:
1. miejsce - Justyna Wacławek i Eter
2. miejsce - Dominik Słodczyk i Rowitto
3. miejsce - Patrycja Żachowska i Titan 12

Najlepsze pary piątkowego konkursu Średniej Rundy:
1. miejsce - Magda Kamińska i Dreamy M
2. miejsce - Sławomir Uchwat i Cossins
3. miejsce - Laura Barańska i Codetia VDL

Zwycięzcy sobotniego konkursu dla koni 4-letnich:
1. miejsce - Dawid Janota i KOSINA PROGRES - nota 8.0
2. miejsce - Natalia Koziarowska i KANDY PROGRES - nota 7.2

Najlepsze pary sobotniego konkursu Małej Rundy:
1. miejsce - Zbigniew Kostrzewski i CALIFORNIA HIPPICA 
2. miejsce - Zbigniew Kostrzewski i CATHALEYA HIPPICA 
3. miejsce - Marta Wypiór i ALBATROS 

Najlepsze pary sobotniego konkursu Średniej Rundy:
1. Miejsce - Magda Kamińska i BRANDY
2. Miejsce - Ewa Aleksandra Dyżewska i EAZY BOY 
3. Miejsce - Franciszek Jurzak i CRESCENDO Z 

 

Najlepsze pary sobotniego konkursu Dużej Rundy:
1. Miejsce - Natalia Koziarowska i ANTINA 
2. Miejsce - Magda Kamińska i QUE SERANDO 
3. Miejsce - Dominik Słodczyk i DRAKO 

Najlepsze pary Finału Rundy koni 5 letnich:
1. Miejsce - Maciej Stopa i JAMBOREE 
2. Miejsce - Joanna Pomiankowska i JACTION BREAKER RV

Najlepsze pary Finału Małej Rundy:
1. Miejsce – Magda Kamińska i WODKA-POLKA 
2. Miejsce - Justyna Wacławek i ETER 
3. Miejsce - Dominik Słodczyk i C-BELLE LUNE J  

Najlepsze pary Finału Średniej Rundy:
1. miejsce - Julia Jaglarz i GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
2. miejsce - Michał Ziębicki i GUESS 
3. miejsce - Dominik Słodczyk i DRAKO 

Najlepsze pary konkursu Grand Prix:
1. Miejsce – Natalia Koziarowska i ANTINA
2. Miejsce – Michał Ziębicki i WHOOPY BOY 
3. Miejsce – Anna Szary-Ziębicka i GENTELMAN 

 

 

Nauka Jazdy

Mateusz Gargaś +48 693 101 221
Oliwia Dymek +48 601 407 310

Nauka Jazdy

Mateusz Gargaś +48 693 101 221
Oliwia Dymek +48 601 407 310

Stajnia, Trening sportowy, Oferta Koni, Zawody

Anna Szary-Ziębicka +48 607 797 030

Stajnia, Trening sportowy, Oferta Koni, Zawody

Anna Szary-Ziębicka +48 607 797 030

Adres

Klub Jazdy Konnej Szary
32-091 Michałowice
ul. Parkurowa 3
e-mail: biuro@kjkszary.pl

Adres

Klub Jazdy Konnej Szary
32-091 Michałowice
ul. Parkurowa 3
e-mail: biuro@kjkszary.pl