32-091 Michałowice, ul. Parkurowa 3

III Etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 2019

Shape

Za nami III etap Polskiej Ligi jeździeckiej, który został rozegrany w ramach ogólnopolskich zawodów w skokach przez przeszkody. Do zawodów zgłosiło się  ponad 150 jeźdźców na 250 koniach.

Zawodnicy rywalizowali w ramach 4 rund: Rundy Brązowej (120cm), Rundy Srebrnej (130cm), Rundy Złotej (140cm) oraz Drużynowego Pucharu Polski (120/130cm).

W ramach zawodów regionalnych odbyły się dodatkowo konkursy klasy  L i P.

 

Przez trzy dni trwania zawodów rozegranych zostało aż 16 konkursów w tym konkursy zwykłe, dwufazowe i z rozgrywką. 

Partnerem zawodów był Sobiesław Zasada Automotive, autoryzowany dealer samochodów Mercedes-Benz.

wyniki końcowe

Listy zgłoszeń

 

Najlepsze pary piątkowego konkursu Małej Rundy:
1. Miejsce - Patrycja Żachowska i TITAN 12 
2. Miejsce - Michał Mordzelewski i CASTIEL 
3. Miejsce - Marta Wypiór i GINA ROYALTY 

Najlepsze pary piątkowego konkursu Średniej Rundy:
1. Miejsce - Marta Wypiór i GINA ROYALTY
2. Miejsce - Grzegorz Nowak i COMIENZO 
3. Miejsce - Antoni Tomaszewski i CHACCO-LAUREN 

Najlepsze pary piątkowego konkursu Dużej Rundy:
1. Miejsce - Sławomir Uchwat i Q 7 
2. Miejsce - Grzegorz Nowak i CORRIDA 
3. Miejsce - Joanna Pomiankowska i GIRL RV 

Najlepsze pary sobotniego konkursu Małej Rundy:
1. Miejsce - Jakub Kubiak i GREAT PLEASURE II
2. Miejsce - Amelia Krywult i CHERROKEE 
3. Miejsce - Karolina Godoś i GRANDIOS 

Najlepsze drużyny 3 Etapu Drużynowego Pucharu Polski:
1. Miejsce – Trachy Sośnicowice w składzie:
    Katarzyna Gola i KINGSTON HIPPICA 
    Zuzanna Jarocka i CHITO BLUE 
    Paulina Koza i BIJOU BE
    Łukasz Koza i Q 7 (Q SIEBEN)

2. Miejsce – Podkarpacki Związek Jeździecki w składzie:
    Bibiana Kędzior i QUILANO RVL Z 
    Tomasz Plewa i BONIEK 
    Joanna Pomiankowska i GIRL RV
    Sławomir Uchwat i Q 7

3. Miejsce – Infernal Team w składzie: 
    Jakub Dołhun i KOLA 
    Anna Białas i GERY
    Patryk Mordaka i CHIANTOS
    Nina Milczarek i PICASSO

Najlepsze pary sobotniego konkursu Średniej Rundy:
1. Miejsce - Grzegorz Nowak i OLIMPIA 
2. Miejsce - Krzysztof Mazur i ALLILAH 
3. Miejsce - Julia Gawałek i SHELBY EVRARD Z 

Najlepsze pary sobotniego konkursu Dużej Rundy:
1. Miejsce - Seweryn Murdzia i ULA BAJOU-K 
2. Miejsce - Antoni Strzałkowski i LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 
3. Miejsce - Monika Grundkowska i DHAHA 

Najlepsze pary Finału Rundy Brązowej:
1. Miejsce - Jakub Kubiak i GREAT PLEASURE II
2. Miejsce - Grzegorz Nowak i SAM 
3. Miejsce - Jakub Kubiak i QUILIBET

Najlepsze pary Finału Srebrnej Rundy:
1. Miejsce - Jarosław Koziarowski i CHENET
2. Miejsce - Sławomir Uchwat i Q 7 
3. Miejsce - Nina Milczarek i CYANDRA 

Najlepsze pary konkursu Grand Prix Michałowic:
1. Miejsce - Monika Grundkowska i DHAHA 
2. Miejsce - Anna Szary-Ziębicka i HELIOS VAN DE NOORDHEVEL 
3. Miejsce - Mateusz Tyszko i ZIROCCO AIR

Nauka Jazdy

Mateusz Gargaś +48 693 101 221
Oliwia Dymek +48 601 407 310

Nauka Jazdy

Mateusz Gargaś +48 693 101 221
Oliwia Dymek +48 601 407 310

Stajnia, Trening sportowy, Oferta Koni, Zawody

Anna Szary-Ziębicka +48 607 797 030

Stajnia, Trening sportowy, Oferta Koni, Zawody

Anna Szary-Ziębicka +48 607 797 030

Adres

Klub Jazdy Konnej Szary
32-091 Michałowice
ul. Parkurowa 3
e-mail: biuro@kjkszary.pl

Adres

Klub Jazdy Konnej Szary
32-091 Michałowice
ul. Parkurowa 3
e-mail: biuro@kjkszary.pl